péntek, november 22, 2019

gylogo blue

 

 

 

2019. április 14.

EGY KÜLÖNLEGES KERESZTELŐ

bg religion title

Virágvasárnap ünneplése mellett, gyülekezetünk valami, illetve valaki mást is ünnepelt. Ezen a vasárnapon kereszteltük meg Bozsoki János Vendelt, református hittanosunkat, aki Istentől indíttatva saját maga kérte tőlünk megkeresztelését.

H20190414

Janika két éve készült erre a keresztelésre. Két éve kéri nagymamáját, aki nagy szeretettel neveli, hogy engedje meg neki, hogy megkeresztelkedjen. Janikának az is kérése volt, hogy szeretett hitoktatója, gyülekezetünk beosztott lelkipásztora, Szabóné Mayer Melinda keresztelje meg őt.

Virágvasárnap ezt ünnepeltük a gyülekezet közösségében. A keresztelés Jézus szavait juttatta eszünkbe: „Engedjétek hozzám jönni a kisgyermekeket, és ne tiltsátok el tőlem őket, mert ilyeneké az Isten országa.” (Márk 10,14)

Isten áldása legyen ezen a kedves és elkötelezett kisfiún, és az őt nagy gonddal nevelő nagymamáján!

X

Figyelem!

Az oldalon olvasható írások, és a honlapon használt képek jogvédettek. Gyülekezetünk tulajdonát képezik! Köszönjük, hogy ezt tiszteletben tartja!"