vasárnap, január 26, 2020

gylogo blue

 

 

 

2019. június 01.

EZ AZ A NAP!

bg religion title

Gyülekezetünk néhány tagjával Budapesten részt vettük az „ez az a Nap” keresztény fesztiválon a Budapest Sportarénában. Több ezer kereszténnyel együtt dicsértük Istent, imádkoztunk és énekeltünk. Fantasztikus élmény volt, lélekindító és megható, amikor zengett a sportcsarnok Jézus nevétől! Imádkoztunk hazánkért és egész Európáért, ébredésért és megújulásért.

H20190601

A szervezők jövőre, 2020-ban az újonnan megépült Puskás Stadiont tervezik megtölteni. Erre a rendezvényre 70 ezer keresztényt (!) várnak Magyarországról és a környező országokból. A foci EB után ez a rendezvény lenne az első koncert az új stadionban!

X

Figyelem!

Az oldalon olvasható írások, és a honlapon használt képek jogvédettek. Gyülekezetünk tulajdonát képezik! Köszönjük, hogy ezt tiszteletben tartja!"